Zobacz co u nas nowego!

Czas na Herbatę to marka bardzo aktywna. Otwieramy nowe punkty sprzedaży, remontujemy już istniejące, wprowadzamy nowe produkty, a wszystko po to, abyś czuł się u nas jak najlepiej. Do tego wszystkiego organizujemy degustacje, szkolenia, dzieląc się herbacianą wiedzą, a także angażujemy się w akcje charytatywne.

Zobacz co u nas jest na czasie!

A po jeszcze więcej wieści z naszego herbacianego świata zapraszamy na nasz profil na FB – Zawsze znajdę czas na Herbatę, a także na Instagram – twojczasnaherbate

Spróbuj Earl Grey Green!

Odwiedź nasz salon i poznaj Earl Greya w wyjątkowej odsłonie.

W dniach 18-20 października w salonach marki Czas na Herbatę spróbujesz zielonej herbaty w połączeniu z olejem z bergamotki oraz płatkami bławatka.

21 lat Czas na Herbatę

Świętuj razem z nami nasze 21 urodziny!

We wrześniu mija 21 lat od powstania marki Czas na Herbatę, a przez ten okres zdobyliśmy nie tylko liczne grono wiernych odbiorców, ale również posiadamy duży wpływ na kształtowanie herbacianych preferencji Polaków. Tylko w ostatnim roku (od początku września 2017 do końca sierpnia 2018) nasze sklepy odwiedziło blisko 800 tysięcy klientów, którzy kupili 80 477 kilogramów najwyższej jakości herbaty. Wśród bestsellerów były zarówno sprawdzone od lat kompozycje, jak i zupełne nowości. W ciągu minionych 12 miesięcy na półkach zadebiutowało bowiem ponad 20 produktów, w tym np. herbaty w wygodnych filtrach oraz autorskie kompozycje o bardzo zachęcających nazwach: Sekrety Nocy, Aleja Gwiazd czy Słoneczna Arkadia. Nie zabrakło także herbat klasycznych oraz propozycji dla miłośników kawy, na których od niedawna czeka m.in. prawdziwa kawowa arystokracja w postaci Kopi Luwak, a także z dzikości natury wdarła się dużym sukcesem marka Wild Power z kolekcją wyjątkowych smaków Yerba Mate.
Zapraszamy do naszych sklepów oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net

Pyszna Harmonia Smaków

Wyjątkowa herbata z okazji urodzin Czas na Herbatę.

Z okazji naszych 21 urodzin stworzyliśmy kompozycję, w której harmonijnie łączy się czarna herbata Ceylon High Grown wraz z jarzębiną, kwiatem i skórką pomarańczy, brzoskwinią oraz dodającą energii guaraną.
Zapraszamy do sklepów stacjonarnych lub sklepu internetowego.

Salon w Bielsku-Białej już po remoncie!

Nasz salon w Galerii Sfera w Bielsku-Białej został otwarty po metamorfozie.

Herbaciane lemoniady na Motoclassic 2018

Nasza marka gościła na wyjątkowym zlocie Motoclassic

W weekend 25-26.08.2018 mieliśmy okazję gościć na wyjątkowej imprezie motoryzacyjnej Motoclassic, organizowanej w sercu Dolnego Śląska na terenie Zamku Topacz. Marka Czas na Herbatę dbała o to, aby odwiedzający mogli w te słoneczne dni napić się zimnych herbacianych lemoniad.

Salon w Toruniu – CH Bielawy

Renowacja salonu Czas na Herbatę w Toruniu – zakończona!

Czas na Herbatę w Toruniu w Centrum Handlowym Bielawy otworzyliśmy 8.08.2012 roku. Po 6 latach działalności podjęliśmy decyzję o renowacji lokalu.

Prace nad nowym obliczem salonu rozpoczęliśmy z początkiem lipca i po kilku dniach wnętrze zostało wyremontowane, nabierając odświeżonego, choć wciąż wpisującego się w naszą tradycję wizerunku.

Postawiliśmy na jaśniejsze kolory podług i lady oraz oświetlenie, które jest przyjazne dla naszych Klientów.

Zapraszamy do obejrzenia efektów zmian – Toruń – Centrum Handlowe Bielawy – Czas na Herbatę