Zobacz co u nas nowego!

Czas na Herbatę to marka bardzo aktywna. Otwieramy nowe punkty sprzedaży, remontujemy już istniejące, wprowadzamy nowe produkty, a wszystko po to, abyś czuł się u nas jak najlepiej. Do tego wszystkiego organizujemy degustacje, szkolenia, dzieląc się herbacianą wiedzą, a także angażujemy się w akcje charytatywne.

Zobacz co u nas jest na czasie!

A po jeszcze więcej wieści z naszego herbacianego świata zapraszamy na nasz profil na FB – Zawsze znajdę czas na Herbatę, a także na Instagram – twojczasnaherbate

Otwarcie Galerii Młociny!

A w niej naszego herbacianego zakątka.

23 maja została otwarta Galria Młociny na warszawskich Bielanach. Na poziomie -1 znalazł się w niej nasz Salon. Zapraszamy wszystkich miłośników wyjątkowych smaków. Znajdziecie w nim bogatą herbat, kaw, yerba mate oraz dodatków i akcesoriów do ich parzenia. Dla klientów, którzy odwiedzą salon w pierwszy weekend przygotowaliśmy specjalne oferty.

Nasz uśmiechnięty i pomocny zespół już na Was czeka! Pomoże w dobraniu herbat idealnie wpasowujących się w każdy gust. Znajdziecie więc pyszności nie tylko dla Was, ale również dla każdego kogo chcielibyście obdarować herbacianym przentem.

Podziel się z innymi!

Zaprojektuj opakowanie herbaty

Konkurs plastyczny dla dzieci

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, wszystkie szczegóły znajdują się na stronie przyladeknadziei.pl/herbacianykonkurs

Podziel się z innymi!

Otwarcie sklepu w Gemini Park w Tarnowie!

Nasz pierwszy salon firmowy w Tarnowie został otwarty.

Pyszne herbaty, kawy i inne delicje znajdziecie na poziomie 1, na przeciwko sklepu Empik.

Podziel się z innymi!

Nowy repertuar smaków

Pyszne smaki, które pobudzają wyobraźnię

Na afiszu naszej herbaciarni trzy nowe herbaty!

IMIĘ RÓZY
Główni bohaterowie herbaty czyli malina i płatki róży, wraz ze swoim kompanem jabłkiem, porywają do świata pełnego kolorów (za sprawą bławatka i nagietka), w którym akcja toczy się wśród liści czarnej herbaty Ceylon. To seans który można powtarzać wielokrotnie, za każdym razem odkrywając coś nowego.

EFEKT MOTYLA
Pu Erh przewrotnie wciela się w rolę Earl Greya co w połączeniu z barwną scenografią w postaci skórki pomarańczy, liści limonki i płatków bławatka zwiastuje oscarowy hit.

ŚNIADANAIE U TIFFANY’EGO
Radosne perypetie owoców lasu (w tych rolach poziomka, jeżyna i jagoda), które spotykają liść limonki i różowy bławatek, co prowadzi do wielu zaskakujących zwrotów akcji. Nad całością opiekę reżyserską sprawuje duet czarnych herbat z Assamu i Cejlonu.

Podziel się z innymi!

Posadziliśmy las

Wzięliśmy łopaty i daliśmy nowy dom małym drzewkom

No może nie cały las, ale ponad 200 małych buków zostało posadzonych przez pracowników naszej centrali w ramach spotkania integracyjnego. Tę ciekawą atrakcję pomogło nam zorganizować Nadleśnictwo Oborniki Śląskie. Cieszymy się, że udało nam się przyczynić do zwiększenia zalesienia w naszej okolicy, a przy tym zintegrować zespół. Teraz będziemy obserwować jak drzewka rosną.

Podziel się z innymi!