Zobacz co u nas nowego!

Czas na Herbatę to marka bardzo aktywna. Otwieramy nowe punkty sprzedaży, remontujemy już istniejące, wprowadzamy nowe produkty, a wszystko po to, abyś czuł się u nas jak najlepiej. Do tego wszystkiego organizujemy degustacje, szkolenia, dzieląc się herbacianą wiedzą, a także angażujemy się w akcje charytatywne.

Zobacz co u nas jest na czasie!

A po jeszcze więcej wieści z naszego herbacianego świata zapraszamy na nasz profil na FB – Zawsze znajdę czas na Herbatę, a także na Instagram – twojczasnaherbate

Herbata na telefon

Chcesz zamówić herbatę z dostawą do domu, ale nie chcesz składać zamówienia przez sklep internetowy? Chcesz złożyć zamówienie w swoim ulubionym salonie, a potem szybko je odebrać, aby ograniczyć kontakt na zakupach? Zakupy na telefon to rozwiązanie dla Ciebie.

Zamówienia przez telefon ze sklepu internetowego

Wejdź na stronę www.czasnaherbate.net/ znajdź interesujące Cię produkty i zadzwoń pod numer 71 757 19 40. Konsultant przyjmie Twoje zamówienie, a w razie potrzeby doradzi w wyborze. Zamówienie zostanie do Ciebie dostarczone za pobraniem w wybrany przez Ciebie sposób (kurier, Poczta Polska, wybrane Paczkomaty).
Konsultanci dyżurują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00.

Zamówienia przez telefon z odbiorem w salonie

Jeśli przy okazji zakupów chcesz odebrać swoje zamówienie w jednym z salonów Czas na Herbatę wejdź w zakładkę Salony, znajdź interesujący Cię punkt i kontakt telefoniczny bezpośrednio do niego. Zadzwoń pod podany numer, a konsultant odbierze Twoje zamówienie i umówi dogodny termin jego odbioru. Zamówienie opłacisz na miejscu (jeśli masz taką możliwość zapłać kartą).

Podziel się z innymi!

Herbaciane wsparcie dla medyków

Herbata łączy ludzi, pozwala wspólnie usiąść i porozmawiać. I choć obecnie trudniej jest o właśnie takie spotkania to wierzymy, że herbata dalej może wypełniać swoją rolę.

Nasza marka Czas na Herbatę od lat wspiera Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i tworzony przez nią Przylądek Nadziei. Wiemy z jakimi problemami szpitale borykają się na co dzień, widzimy też, że teraz ilość tych problemów narosła. Nie wstrzymujemy naszego standardowego wsparcia, a w tym tygodniu dodatkowo wysłaliśmy paczki pełne naszych herbat do osób, które w ostatnich tygodniach działają w pierwszej linii – do służb medycznych. Mamy nadzieję, że nasza mała herbaciana cegiełka wesprze ich w działaniu. Zgodnie ze słowami T’ien Yihenga „herbatę się pija by zapomnieć o hałasie świata”. Wierzymy, że nasze wsparcie pozwoli medykom odnaleźć chwilę spokoju, na który tak zasługują, by po chwili wytchnienia mogli wrócić do pracy pełni sił i z czystymi umysłami. Dziękujemy!

Podziel się z innymi!

Rozśpiewane nowości herbaciane

Pyszne smaki, które pobudzają wyobraźnię i łagodzą obyczaje

W głośnikach już słychać rytmiczne dźwięki, a nad filiżankami unosi się aromatyczna para – to znak, że w Czas na Herbatę pojawiły się nowe herbaty. Na aktualnej playliście znajdziecie:

Boskie Buenos

Herbata zielona cejlońska z dodatkiem energicznej gravioli, mango, truskawki, czerwonej porzeczki, kwiatu słonecznika.

Takie Tango

Herbaty zielone Sencha i Baked Green z dodatkiem śliwki, mandarynki, liści limonki, sandałowca i kwiatów pierwiosnka.

Wehikuł Czasu

Wyrazista herbata czarna Ceylon High Grown z dodatkiem liści limonki, maliny oraz nostalgicznego olejku z owoców bergamotki.

Podziel się z innymi!

Nowe oblicze WildPower

Dzikość na swoim miejscu

Nasza marka WildPower Yerba Mate ma już prawie dwa lata i przez ten czas dorobiła się rzeszy fanów. Dlatego postanowiliśmy stworzyć dla nich nowe miejsce i przygotować stronę internetową. Zapraszamy Was na stronę wildpower.com.pl, na której znajdziecie informacje na temat yerba mate.

WildPower Yerba Mate możesz kupić jednym w naszych wielu salonów stacjonarnych albo w sklepie internetowym.

Podziel się z innymi!