Zobacz co u nas nowego!

Czas na Herbatę to marka bardzo aktywna. Otwieramy nowe punkty sprzedaży, remontujemy już istniejące, wprowadzamy nowe produkty, a wszystko po to, abyś czuł się u nas jak najlepiej. Do tego wszystkiego organizujemy degustacje, szkolenia, dzieląc się herbacianą wiedzą, a także angażujemy się w akcje charytatywne.

Zobacz co u nas jest na czasie!

A po jeszcze więcej wieści z naszego herbacianego świata zapraszamy na nasz profil na FB – Zawsze znajdę czas na Herbatę, a także na Instagram – twojczasnaherbate

Rozśpiewane nowości herbaciane

Pyszne smaki, które pobudzają wyobraźnię i łagodzą obyczaje

W głośnikach już słychać rytmiczne dźwięki, a nad filiżankami unosi się aromatyczna para – to znak, że w Czas na Herbatę pojawiły się nowe herbaty. Na aktualnej playliście znajdziecie:

Boskie Buenos

Herbata zielona cejlońska z dodatkiem energicznej gravioli, mango, truskawki, czerwonej porzeczki, kwiatu słonecznika.

Takie Tango

Herbaty zielone Sencha i Baked Green z dodatkiem śliwki, mandarynki, liści limonki, sandałowca i kwiatów pierwiosnka.

Wehikuł Czasu

Wyrazista herbata czarna Ceylon High Grown z dodatkiem liści limonki, maliny oraz nostalgicznego olejku z owoców bergamotki.

Podziel się z innymi!

Zamknięte salony Czas na Herbatę

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego od 14 marca do odwołania nasze salony są zamknięte.

O zmianach będziemy informować Was na bieżąco, a tymczasem zostańcie w domach i dbajcie o siebie.
To jednak nie powód by w Waszej spiżarni zabrakło pysznej herbaty czy kawy. Zachęcamy do zrobienia zakupów w naszym sklepie internetowym www.czasnaherbate.net, gdzie darmowa dostawa jest dostępna przy zamówieniach od 49 złotych.
Życzymy zdrowia i spokoju, a do naszych salonów zapraszamy gdy sytuacja się uspokoi.

Podziel się z innymi!

Otwarcie w Piotrkowie Trybunalskim

Odwiedź nas w Focus Mall i zanurz się w herbacianym świecie przyjemności.

Sezon otwarć w pełni! Salon Czas na Herbatę otworzył się w kolejnym mieście, tym razem w Piotrkowie Trybunalskim. Znajdziecie go na parterze Focus Mall (naprzeciw salonu Empik). A dlaczego warto go odwiedzić? Aby poznać bogatą ofertę herbat klasycznych i kompozycji z różnorodnymi dodatkami, aromatycznych kaw z całego świata, pobudzającej yerba mate, a także dodatków i akcesoriów do parzenia wszystkich tych specjałów. Nie brakuje również zestawów prezentowych, które możecie podarować swoim najbliższym.

Nasi konsultanci już czekają aby doradzić Wam w wyborze pysznych herbat czy prezentów na każdą okazję. Ponadto, do 15 marca, z okazji otwarcia, przygotowane mamy drobne upominki oraz specjalne oferty dla osób chcących dołączyć do grona Stałych Klientów.

Zapraszamy!

Podziel się z innymi!

Nowe oblicze WildPower

Dzikość na swoim miejscu

Nasza marka WildPower Yerba Mate ma już prawie dwa lata i przez ten czas dorobiła się rzeszy fanów. Dlatego postanowiliśmy stworzyć dla nich nowe miejsce i przygotować stronę internetową. Zapraszamy Was na stronę wildpower.com.pl, na której znajdziecie informacje na temat yerba mate.

WildPower Yerba Mate możesz kupić jednym w naszych wielu salonów stacjonarnych albo w sklepie internetowym.

Podziel się z innymi!